EVDEN EVE NAKLİYAT

EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve Nakliyat denince akla gelen ilk isim ( İNANLAR EVDEN EVE TAŞIMACILIK ) 1976 2019 Yaklaşık 43 yıldır taşıma sektörün içindeyiz.Gelişen teknoloji ile beraber adım adım işimizi iş gücümüzü filomuzu kadrolu ekip elemanlarımızı hep geliştirdik geliştirmeye devam ediyoruz edeceğiz ve şu anda evden eve nakliyat sektörün tepe noktasındayız. tabi ki yılardır bizleri ayakta tutan  müşteri memnuniyetidir. müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız. sürekli yenilikler yaparak müşteri potansiyelini genişleterek yoluna emin adımlarla devam etmektedir.Her işte olduğu gibi taşıma işinde tecrübe çok çok önemlidir. eyer iş konusunda tecrübeniz yoksa yıllarca ayni işte ayakta durmanız mümkün değil.

Unutmamamız gereken en önemli faktör dürüstlüktür. taşıma işinin personeli elemanı çok çok önemli vedürüst olmalı. ve her gün değişik evlerde çalıştığı için Hiç bir şeye tenezzül etmemelidir.firmaya eleman kazandırırken aylarca çeşitli testlere tabi tutarız. testi başarıyla bitirmeyene  yer yok  bizde.Evini bizimle taşıyan her zaman bizden mutlu ayrılmıştır. ve onlarca müşteri göndermiştir bize ayrıca firmamızın başka bir özelliği ( AİLE ) Firması oluşudur. çok daha dikkatli çok daha titiz iş yapmamızı gerektirir. 

Ev Taşıma bilinci ile hizmet etmek bizim işimiz bu sektöre bazı kendini bilmez,daha doğrusu işi bilmeyen firmalar eklenmekte ve buda evden eve nakliyat sektörünü zedelemektedir,firma seçimi çok önemli ve bir o kadar basittir,çalışma sitemimiz ister komple evden eve nakliyat ister parsiyel ister müşteri kolileme işlemini kendi yapsın önemli olan müşterinin ne istediği ve bizim neler yapabieceğimizdir.

Diğer Hizmetler

+24 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.