FUAR TAŞIMACILIĞI

FUAR TAŞIMACILIĞI

Fuar Malzemeleri Taşıma Hizmeti

Tüm nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi, fuar taşımacılığı konusunda da adından söz ettiren İnanlar Nakliyat, sektörün lider markası olarak bilinmektedir. İSTANBUL başta olmak üzere tüm Türkiye’ye fuar taşımacılığı konusunda destek veren firma, güvenilir olmasıyla dikkat çekmektedir.

Fuar, kongre, sergi ve stant gibi tüm tanıtımlarda nakliyat desteği alabileceğiniz İnanlar Nakliyat, uygun fiyatlarıyla da müşterisinin beğenisini kazanmaktadır. Büyük bir titizlik gösterilmesi gereken fuar taşımacılığıhizmeti için elinden geleni yapan firma kaliteli olması nedeniyle bugüne kadar birçok şirket tarafından tercih edilmiştir. Yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayalı çalışma ilkesi sayesinde güven toplayan firma, hesaplı fiyatlarıyla da göz doldurmaktadır.

Fuar sektörünün oldukça gelişkin olduğu ülkemizde, nakliyat ihtiyacı da günden güne artmaktadır. Fuarcılık alanının nakliyat sektörüne olan bu talebini fark eden İnanlar Nakliyat da hem ekipmanını hem de çalışanları buna göre geliştirmiştir.

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Yanınızda

Profesyonelliğe ve tecrübeye dayalı olan ve şirketler için büyük önem arz eden , müşteriler için de oldukça önemlidir. Şirketin tüm geleceğini belirleyen fuarın şirketler için mükemmel geçmesini sağlayan İnanlar Nakliyat da bu yönüyle güven toplamaktadır.

Alanında eğitimli çalışan kadrosu, kaliteli ekipmanı ve geniş araç filosu ile tüm fuarlara nakliyat desteği sağlayan İnanlar Nakliyat, tüm çalışmalarını önceden planlayarak da aksiliklerin önüne geçmeyi hedeflemektedir. Tüm bunların yanı sıra sigortalı taşımacılık da yapan firma, müşterisinin “Eşyalarıma bir şey olur mu acaba” korkusunu da yenmesini sağlamaktadır.

Fuar Taşımacılığı Süreci Nasıl İşlemektedir?

Oldukça titiz ve kaliteli bir çalışma gerektiren fuar taşımacılığı, İnanlar Nakliyat sayesinde başarıyla gerçekleştirilmektedir. Müşterisinin tüm problemlerine hızlı ve güvenilir çözüm önerileri sunan firma; nakliyat hizmetisırasında da şu adımları izlemektedir:

-Gerekli raporlar hazırlanarak, bu plana sadık kalınır. Böylece nakliyat işlemleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanır.

-Fuarda kullanılacak tüm eşyalar eğer gerekiyorsa demonte edilir, ulaşılacak noktaya gelindikten sonra da tekrar monte edilir.

-Eğer ağır eşyalar varsa bunlar da vinç, palet ya da forklift kullanılarak taşınır.

Diğer Hizmetler

+24 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.